Živě

Lyon - Rennes 2:3

Koubek je s Rennes ve finále Francouzského poháru

2. dubna 2019 23:33 - Lyon

Fotbalisté Rennes s Tomášem Koubkem v brance postoupili do finále Francouzského poháru. Dvojnásobní vítězové soutěže vyhráli v semifinále na hřišti Lyonu 3:2. Českého reprezentačního gólmana překonali ve druhém poločase Bertrand Traoré a z penalty Moussa Dembélé, kteří pokaždé zlikvidovali jednobrankovou ztrátu, tři minuty před koncem ale rozhodl Ramy Bensebaini.

Paul Childs, Reuters

Bretaňský klub je ve finále posedmé, soutěž vyhrál v letech 1965 a 1971. Jeho soupeřem bude 27. dubna v Paříži vítěz středečního duelu mezi obhájci prvenství z Paris St. Germain a Nantes.

Fotbalový Francouzský pohár - semifinále:
Lyon - Rennes 2:3 (47. Traoré, 75. Dembélé z pen. - 40. Niang, 55. André, 81. Bensebaini)

Časová osa: Ostatní

MS v hokeji 2019

83. mistrovství světa v ledním hokeji probíhá od 10. do 26. května 2019. Pořadatelem je Slovensko, jehož národní tým začíná ve skupině A v Košicích. Český tým ve skupině B odehraje první zápas v Bratislavě, kde se právě 26. května odehraje i finále.