Živě

Lyon - Rennes 2:3 Koubek je s Rennes ve finále Francouzského poháru

2. dubna 2019 23:33 - Lyon

Fotbalisté Rennes s Tomášem Koubkem v brance postoupili do finále Francouzského poháru. Dvojnásobní vítězové soutěže vyhráli v semifinále na hřišti Lyonu 3:2. Českého reprezentačního gólmana překonali ve druhém poločase Bertrand Traoré a z penalty Moussa Dembélé, kteří pokaždé zlikvidovali jednobrankovou ztrátu, tři minuty před koncem ale rozhodl Ramy Bensebaini.

Paul Childs, Reuters

Bretaňský klub je ve finále posedmé, soutěž vyhrál v letech 1965 a 1971. Jeho soupeřem bude 27. dubna v Paříži vítěz středečního duelu mezi obhájci prvenství z Paris St. Germain a Nantes.

Fotbalový Francouzský pohár - semifinále:
Lyon - Rennes 2:3 (47. Traoré, 75. Dembélé z pen. - 40. Niang, 55. André, 81. Bensebaini)

Časová osa: Ostatní

EURO 2021

Evropský fotbalový svátek, jež byl kvůli koronaviru o rok odložen, začíná 11. června a končí 11. července 2021. Revoluční EURO pořádá hned 11 evropských zemí a poprvé se na něm představí video asistent rozhodčího (VAR). Česká reprezentace se v rámci skupiny D utká se Skotskem, Chorvatskem a Anglií, finále turnaje hostí londýnské Wembley.