Maradona chce kvůli rozhodčím ukončit angažmá v Mexiku

6. dubna 2019 15:15 - Mexiko

Argentinská legenda Diego Maradona chce po této sezoně opustit mexický klub Dorados, který vede od loňského září. Své rozhodnutí novinářům vysvětlil tím, že kvůli němu jsou rozhodčí vůči Doradosu zaujatí. V minulé sezoně se nepovedlo bývalému mistru světa dovést tým do nejvyšší soutěže, nyní je zatím třetí.

 

Twitter

"Až sezona skončí, odejdu. Je mi to líto, ale už jsem se rozhodl," pohrozil Maradona po páteční remíze s týmem Venados. Jeho přítomnost prý zavinila, že sudí nenařídili pro Dorados jasnou penaltu. A takováto poškození během svého angažmá údajně cítil často.

"Ti, co nesou vinu, nehrají na hřišti, ale sedí na lavičce. A to jsem já," uvedl osmapadesátiletý mistr světa z roku 1986.

ČTK

Časová osa: Ostatní

Filtr článků - Ostatní


EURO 2021

Evropský fotbalový svátek, jež byl kvůli koronaviru o rok odložen, začíná 11. června a končí 11. července 2021. Revoluční EURO pořádá hned 11 evropských zemí a poprvé se na něm představí video asistent rozhodčího (VAR). Česká reprezentace se v rámci skupiny D utká se Skotskem, Chorvatskem a Anglií, finále turnaje hostí londýnské Wembley.