Živě

Obrovská tragédie! Na Slovensku zemřel v průběhu utkání 14letý fotbalista

26. dubna 2019 11:56 - Sklica

V průběhu čtvrtečního utkání ve slovenském městě Skalica zkolaboval a poté v nemocnici zemřel 14letý fotbalista místního klubu Denis. Informoval o tom web fotbalového klubu MFK Skalica.

 

TJ Štěchovice

„Ve čtvrtek se odehrálo nejsmutnější utkání v historii skalického fotbalu. Náš mladý, talentovaný 14letý fotbalista Denis náhle zkolaboval a navzdory okamžité profesionální lékařské pomoci přímo na hřišti po převezu do nemocnice zemřel," uvedl klub.

Utkání se nedohrálo a všichni jeho účastníci byli z tragického úmrtí mladého sportovce šokováni.

„Tato ztráta hluboce zasáhla nejen nás ve fotbalovém klubu, ale i celou sportovní veřejnost a všechny obyvatele Skalice. Určitě nejvíc zasáhla rodinu, které vyjadřujeme upřímnou soustrast. Čest jeho památce," konstatoval klub ve svém prohlášení.

Ivan Vilček, Sport.cz, Právo

Časová osa: Ostatní

Filtr článků - Ostatní


EURO 2021

Evropský fotbalový svátek, jež byl kvůli koronaviru o rok odložen, začíná 11. června a končí 11. července 2021. Revoluční EURO pořádá hned 11 evropských zemí a poprvé se na něm představí video asistent rozhodčího (VAR). Česká reprezentace se v rámci skupiny D utkala se Skotskem, Chorvatskem a Anglií, finále turnaje hostí londýnské Wembley.