Živě

Další rána pro Salovu rodinu. Po fotbalistovi nyní zemřel i jeho otec

26. dubna 2019 14:42 - Progreso/Praha

Ze zahraničí nyní přišla další smutná zpráva týkající se rodiny Emiliana Saly. BBC uvádí, že otec fotbalisty, který nedávno zahynul při leteckém neštěstí, je bohužel také po smrti. Zemřel ve věku 58 let, pouhé tři měsíce po svém synovi.

 

Profimedia.cz

Prezident klubu San Martin de Progreso a přítel Horacia Saly, Daniel Ribero, potvrdil, že Sala starší prodělal v pátek infarkt. Ribero pro kanál C5N TV uvedl, že otec tragicky zesnulého fotbalisty zemřel dříve, než k němu domů stačil přijet lékař. Pro rodinu fotbalisty Emiliana Saly se tak jedná o další smutnou událost v rozmezí pár týdnů.

Osmadvacetiletý Emiliano Sala byl čerstvou posilou Cardiffu, který ho z Nantes koupil za pro klub rekordních 15 milionů liber. Letěl právě z Francie do Anglie, když nad La Manche havarovalo letadlo, ve kterém kromě něj seděl už pouze pilot David Ibbotson. Ačkoli bylo oficiální pátrání po třech dnech ukončilo, rodina v něm na základě veřejné sbírky mohla pokračovat.

Fotbalista Emiliano Sala, který zahynul při leteckém neštěstí.

Twitter

Naděje zhasly začátkem února, kdy byl vrak letadla nalezen na dně Lamanšského průlivu.

bak, Sport.cz

Časová osa: Ostatní

Filtr článků - Ostatní


EURO 2021

Evropský fotbalový svátek, jež byl kvůli koronaviru o rok odložen, začíná 11. června a končí 11. července 2021. Revoluční EURO pořádá hned 11 evropských zemí a poprvé se na něm představí video asistent rozhodčího (VAR). Česká reprezentace se v rámci skupiny D utká se Skotskem, Chorvatskem a Anglií, finále turnaje hostí londýnské Wembley.