Živě

Parádní gesto Zlatana. Spolu to zvládneme! uklidňoval malého fotbalistu

26. dubna 2019 20:01 - Los Angeles/Praha

Ukázal, že to s dětmi umí. Legendární fotbalista Zlatan Ibrahimovic má srdce na pravém místě. Přesvědčil o tom před duelem MLS mezi týmy Los Angeles Galaxy a Houston Dynamo.

 

Kelvin Kuo, Reuters

Hráči obou klubů se chystali k nástupu na hrací plochu zápasu americké Major League Soccer. Na hřiště je tradičně doprovázeli malí fotbalisté. Ten, který stál vedle Ibrahimovice, se ošíval a působil rozpačitě. A tak se ho známý kanonýr zeptal, jestli je všechno v pořádku.

„Jsem nervózní," řekl chlapec hvězdě po svém boku. „Proč? Nemožné, teď jsi tu se mnou," odpověděl mu Ibrahimovic. Pak mu předal ještě do ruky vlaječku a řekl, že spolu to určitě zvládnou. „Prostě si to užij," dodala sedmatřicetiletá hvězda zámořské ligy. Jeho gesto pak ocenili fanoušci na sociálních sítích.

 
 
 
Zobrazit příspěvek na Instagramu
 
 

Respect 👏 @iamzlatanibrahimovic comforts a nervous young mascot just before the game 🙏 ⠀ 🎥 @adamserrano @lagalaxy @mls

Příspěvek sdílený 433 (@433),Dub 23, 2019 v 3:31 PDT

Fotbalový útočník bosensko-chorvatského původu předvedl nejen to, že to s dětmi umí, ale také to, že na hřišti pořád pálí ostrými. Ve 31. minutě otevřel skóre zápasu, který Los Angeles nakonec ovládlo poměrem 2:1.

pb, Sport.cz

Časová osa: Ostatní

Filtr článků - Ostatní


EURO 2021

Evropský fotbalový svátek, jež byl kvůli koronaviru o rok odložen, začíná 11. června a končí 11. července 2021. Revoluční EURO pořádá hned 11 evropských zemí a poprvé se na něm představí video asistent rozhodčího (VAR). Česká reprezentace se v rámci skupiny D utká se Skotskem, Chorvatskem a Anglií, finále turnaje hostí londýnské Wembley.