Živě

Nechutná koncovka. Gólman skončil v nemocnici, policie zatýkala

1. května 2019 10:17 - La Paz/Praha

Prásk, prásk. Kdepak střely soupeře, gólmana týmu The Strongest v závěru zápasu bolivijské ligy zasypaly dělbuchy. Šokovaný brankář Daniel Vaca drsnou chvíli neustál, padl na trávník jako podťatý, a nakonec skončil v nemocnici. Policie bleskově zakročila a zadržela pachatele. Na celý incident se můžete podívat v přiloženém videu.

Video již není dostupné

sntv

Tým The Strongest vedl v utkání 2:1, konec se blížil a nic nenasvědčovalo tomu, že by duel měl mít napínavou koncovku. Realita byla jiná. O zápletku se nepostaral prohrávající tým Jorge Wilstermann, ale jeho fanoušci.

Ti do pokutového území naházeli několik dělbuchů, což odnesl minimálně šokem gólman Vaca. Pomoci mu museli záchranáři, nakonec však stejně Vaca skončil v nemocnici na pozorování. Podrobil se přitom dalším vyšetřením, ale měl by být v pořádku.

rjm, Sport.cz

Časová osa: Ostatní

Filtr článků - Ostatní


EURO 2021

Evropský fotbalový svátek, jež byl kvůli koronaviru o rok odložen, začíná 11. června a končí 11. července 2021. Revoluční EURO pořádá hned 11 evropských zemí a poprvé se na něm představí video asistent rozhodčího (VAR). Česká reprezentace se v rámci skupiny D utká se Skotskem, Chorvatskem a Anglií, finále turnaje hostí londýnské Wembley.