Rubriky:

Ostatní

Živě

Nechutná koncovka. Gólman skončil v nemocnici, policie zatýkala

1. května 2019 10:17 - La Paz/Praha

Prásk, prásk. Kdepak střely soupeře, gólmana týmu The Strongest v závěru zápasu bolivijské ligy zasypaly dělbuchy. Šokovaný brankář Daniel Vaca drsnou chvíli neustál, padl na trávník jako podťatý, a nakonec skončil v nemocnici. Policie bleskově zakročila a zadržela pachatele. Na celý incident se můžete podívat v přiloženém videu.

Video již není dostupné

sntv

Tým The Strongest vedl v utkání 2:1, konec se blížil a nic nenasvědčovalo tomu, že by duel měl mít napínavou koncovku. Realita byla jiná. O zápletku se nepostaral prohrávající tým Jorge Wilstermann, ale jeho fanoušci.

Ti do pokutového území naházeli několik dělbuchů, což odnesl minimálně šokem gólman Vaca. Pomoci mu museli záchranáři, nakonec však stejně Vaca skončil v nemocnici na pozorování. Podrobil se přitom dalším vyšetřením, ale měl by být v pořádku.

rjm, Sport.cz

Zrušit


Časová osa: Ostatní

Filtr článků - Ostatní


MS v hokeji 2019

83. mistrovství světa v ledním hokeji probíhá od 10. do 26. května 2019. Pořadatelem je Slovensko, jehož národní tým začíná ve skupině A v Košicích. Český tým ve skupině B odehraje první zápas v Bratislavě, kde se právě 26. května odehraje i finále.