Živě

Casillasovi těžké chvíle nekončí. Mám rakovinu, oznámila jeho manželka

22. května 2019 14:19 - Madrid/Praha

Po letech slávy, úspěchů a životního štěstí neprožívá nyní již bývalý fotbalový brankář Iker Casillas zrovna idylické období. Naopak jej stíhá jedna dramatická událost za druhou. Sám nedávno prodělal infarkt a krátce poté ukončil kariéru, s vážným zdravotním problémem nyní bojuje ale i jeho manželka Sara Carbonerová.

 

Luis Vieira, ČTK/AP

„Ještě jsme se nestačili zotavit z jednoho šoku a život nás překvapil znovu. Tentokrát jde o mě, těch šest písmen mi ani nejde napsat. Před pár dny mi lékaři diagnostikovali zhoubný nádor na vaječníku. Hned jsem byla operována. Vše dopadlo dobře a naštěstí se to odhalilo včas, ale ještě musím pár měsíců bojovat při následné léčbě," napsala Carbonerová na svém instagramovém účtu.

„Jsem klidná a věřím, že to dobře dopadne. Vím, že mě čeká těžká cesta, ale bude mít šťastný konec. Mám podporu rodiny, přátel a skvělý lékařský tým," dodala Casillasova manželka.

Známá sportovní novinářka také požádala své kolegy o respekt a pochopení pro její těžkou situaci.

Pětatřicetiletá reportérka, která má s Casillasem dvě děti, pomáhala svému manželovi uspořádat pondělní oslavu jeho 38. narozenin. V úterý se pak svěřila veřejnosti se svým závažným onemocněním.

roj, Sport.cz

Časová osa: Ostatní

Filtr článků - Ostatní


Letní olympijské hry Tokio 2021

Kvůli koronaviru o rok přeložené letní olympijské hry v Tokiu začínají 23. července slavnostním zahájením a končí 8. srpna 2021 zakončovacím ceremoniálem. Sportovce čeká v rámci 33 sportů 339 disciplín na 33 sportovištích, čeští reprezentanti obhajují jednu zlatou, dvě stříbrné a sedm bronzových medailí z olympiády v Riu.