Živě

Holoubek i Jarošík končí v Ružomberku. Vrátí se do Sparty?

28. května 2019 10:59 - Praha

Trenér David Holoubek s asistentem Jiřím Jarošíkem po roce na vlastní žádost skončili u fotbalistů Ružomberku, které dovedli ke třetímu místu ve slovenské lize. Osmatřicetiletý Holoubek přišel do Ružomberku před rokem po angažmá v Liberci. Se slovenským klubem podepsal dvouletou smlouvu, kterou se spolu s Jarošíkem rozhodli předčasně ukončit ke konci května.

 

Vlastimil Vacek, Právo

"Oběma trenérům děkujeme za vynikající výsledky v MFK a přejeme jim v další kariéře hodně úspěchů a naplnění jiných trenérských ambicí," uvedl generální ředitel Ružomberku Lubomír Golis na klubovém webu.

Holoubek trenérskou kariéru odstartoval v roce 2001 v Humpolci. Pak zamířil do pražské Sparty, kde během třinácti let působil u mládežnických výběrů a na Letné krátce vedl A-tým.

Podle spekulací některých médií by se nyní mohli s bývalým reprezentantem Jarošíkem do Sparty vrátit.

ČTK

Časová osa: Ostatní

Filtr článků - Ostatní


Letní olympijské hry Tokio 2021

Kvůli koronaviru o rok přeložené letní olympijské hry v Tokiu začínají 23. července slavnostním zahájením a končí 8. srpna 2021 zakončovacím ceremoniálem. Sportovce čeká v rámci 33 sportů 339 disciplín na 33 sportovištích, čeští reprezentanti obhajují jednu zlatou, dvě stříbrné a sedm bronzových medailí z olympiády v Riu.