Živě

Neymar s bolavým kolenem opustil první trénink před Copou América

29. května 2019 09:07 - Rio de Janeiro

Útočník Neymar nedokončil první plnohodnotný trénink s brazilskou fotbalovou reprezentací před mistrovstvím Jižní Ameriky. Největší hvězda týmu opustila hřiště s bolavým kolenem a je v péči lékařů.

 

Twitter

Neymar má za sebou nepovedenou jarní část sezony. V lednu si zlomil kost v nártu a v dresu Paris St. Germain se znovu představil až v dubnu. Po zranění stihl odehrát za francouzského mistra jen čtyři zápasy i kvůli disciplinárnímu trestu za napadení fanouška po finále poháru.

Zlomeninu nártní kůstky utrpěl Neymar i loni a dlouhodobé zranění se pak podepsalo na jeho formě na světovém šampionátu v Rusku.

Copa América, kterou Brazilci odehrají na domácí půdě, začne 14. června. Pětinásobní mistři světa se v základní skupině utkají s Bolívií, Venezuelou a Peru. Jihoamerický šampionát se jim povedlo vyhrát naposledy v roce 2007.

ČTK

Časová osa: Ostatní

Filtr článků - Ostatní


Letní olympijské hry Tokio 2021

Kvůli koronaviru o rok přeložené letní olympijské hry v Tokiu začínají 23. července slavnostním zahájením a končí 8. srpna 2021 zakončovacím ceremoniálem. Sportovce čeká v rámci 33 sportů 339 disciplín na 33 sportovištích, čeští reprezentanti obhajují jednu zlatou, dvě stříbrné a sedm bronzových medailí z olympiády v Riu.