Živě

Další rána pro Neymara! Hvězdě potvrdili trest

19. června 2019 15:27

Poslední týdny a měsíce jsou pro něj pohromou. Hvězdný brazilský fotbalista čelí jedné špatné zprávě za druhou. Naposledy Evropská fotbalová unie UEFA zamítla odvolání Paris St. Germain a potvrdila Neymarovi zákaz startu ve třech zápasech Ligy mistrů za urážku rozhodčích.

 

Leo Correa, ČTK/AP

Brazilský útočník dostal trest v dubnu za to, že sudí zkritizoval na instagramu poté, co francouzský tým vypadl v osmifinále Ligy mistrů s Manchesterem United kvůli penaltě nařízené po zásahu videorozhodčího v poslední minutě. Sám v utkání kvůli zranění nenastoupil.

Neymar si fotbalové ani životní pohody zrovna neužívá. Kvůli dalšímu zranění přišel o účast na mistrovství Jižní Ameriky, byl obviněn ze znásilnění a kvůli sporu o daně má v Brazílii zmrazený majetek. Spekuluje se také o tom, že by nejdražší hráč historie mohl PSG opustit. Do Paříže přišel předloni z Barcelony za 222 milionů eur.

Už nechci hráče s hvězdnými manýry, oznámil šéf PSG. Co bude s Neymarem?

ČTK, Sport.cz

Časová osa: Ostatní

Filtr článků - Ostatní


Letní olympijské hry Tokio 2021

Kvůli koronaviru o rok přeložené letní olympijské hry v Tokiu začínají 23. července slavnostním zahájením a končí 8. srpna 2021 zakončovacím ceremoniálem. Sportovce čeká v rámci 33 sportů 339 disciplín na 33 sportovištích, čeští reprezentanti obhajují jednu zlatou, dvě stříbrné a sedm bronzových medailí z olympiády v Riu.