Rubriky:

Ostatní

Živě

Smutná zpráva. Mladý český záložník zemřel při autonehodě

28. června 2019 20:19 - Praha

Smutná zpráva zasáhla český fotbal. Dvacetiletý talent Rostislav Kadlec, který prošel mládežnickou akademií Dynama České Budějovice, zemřel ve čtvrtek při autonehodě. Podle dostupných informací nezvládl v zatáčce řízení svého vozu a narazil do protijedoucí dodávky. Nehodu nepřežil. Smutnou zprávu potvrdily facebookové stránky prvoligového nováčka.

 

facebook SK Dynamo České Budějovice, Facebook

Rostislav Kadlec fotbalově vyrostl v akademii jihočeského klubu, později neodolal vábení ciziny a odešel hrát do Rakouska. V barvách týmu Gastern USV nastřílel v uplynulé sezoně šest branek, tu poslední dal před necelými dvěma týdny (16. června), další už mladý záložník ale nepřidá.

Při tragické nehodě na silnici třetí třídy na Prachaticku došlo i ke zranění dalších dvou osob, které byly následně převezeny do nemocnice.

https://www.facebook.com/dynamocb/posts/10157370892369350

"Je to strašná tragédie. Je mi to moc líto," potvrdil pro web Blesku informaci o tragické události Martin Vozábal, manažer českobudějovického klubu. Mladý hráč byl synovcem někdejšího ligového kanonýra Luboše Pecky.

rjm, Sport.cz

Fortuna liga 2019-2020

Během podzimní části letošního ročníku Fortuna ligy se od 12. 7. do 14. 12. 2019 odehraje celkem dvacet kol. Titul obhajuje Slavia, prvoligovým nováčkem jsou České Budějovice.