Mexiko - Haiti 1:0 PPMexičané jsou po těsné výhře ve finále Zlatého poháru

Fotbalisté Mexika porazili v semifinále Zlatého poháru Haiti 1:0 po prodloužení a v noci na pondělí SELČ si zahrají o rekordní osmý titul. Jejich finálovým soupeřem bude vítěz utkání USA - Jamajka. Jediný gól vstřelil v třetí minutě prodloužení z penalty Raúl Jiménez.

Fotbalisté Mexika porazili v semifinále Zlatého poháru Haiti 1:0 po prodloužení.

Favorizovaní Mexičané měli v základní hrací době převahu, ale všechny jejich šance v čele s pokusem kapitána Andrése Guardada zneškodnil haitský brankář Jhony Placide.

Na začátku prodloužení byl ve vápně faulován Jiménez a na jeho střelu z penalty byl Placide krátký. Útočník Wolverhamptonu dal na turnaji pátý gól. Haiťané mohli krátce před koncem vyrovnat, ale Mikael Cantave trefil břevno.