Rubriky:

Ostatní

Živě

Talentovaná fotbalistka Stašková mění dres. Ze Sparty přestupuje do slavného Juventusu

3. července 2019 15:23 - Praha

Devatenáctiletá fotbalistka Andrea Stašková si vyzkouší zahraniční angažmá. Nejlepší střelkyně uplynulého ročníku české nejvyšší soutěže přestupuje ze Sparty Praha do italského Juventusu Turín. Informoval o tom web Staré dámy.

 

Twitter

Znojemská rodačka v minulém ročníku získala společně se spoluhráčkami ze Sparty mistrovský double. Stašková povedenou sezonu okořenila i vynikajícími individuálními výkony a vysokou produktivitou, které jí otevřely cestu do týmu úřadujících italských mistryň.

Reprezentantka Stašková nasázela v minulém ligovém ročníku dvaatřicet gólu ve dvaceti utkáních. Nejlepší střelkyně 1. ligy žen 2018/19 se teď o podobný kousek bude moct pokus v nejvyšší italské soutěži.

Stašková hrála za Spartu od roku 2016, kam se přesunula z rodného Znojma. Na kontě má několik startů v ženské Lize mistryň, kde se před třemi lety gólově prosadila teprve jako 16letá. V roce 2017 vedla reprezentaci do 17let jako kapitánka na domácím mistrovství Evropy.

pb, Sport.cz

Časová osa: Ostatní

Filtr článků - Ostatní


Fortuna liga 2019-2020

Během podzimní části letošního ročníku Fortuna ligy se od 12. 7. do 14. 12. 2019 odehraje celkem dvacet kol. Titul obhajuje Slavia, prvoligovým nováčkem jsou České Budějovice.