FC Sevilla - Liverpool 2:1Paráda! Vaclík může slavit, Sevilla zdolala vítěze Ligy mistrů

Nastoupil do druhého poločasu, ale branku od vítěze Ligy mistrů nedostal. Český gólman v dresu Sevilly Tomáš Vaclík udržel na zámořském turné čisté konto v duelu s anglickým Liverpoolem. Španělský klub slavil v utkání hraném v Bostonu výhru 2:1.

Český gólman Tomáš Vaclík odchytal v dresu Sevilly druhý poločas utkání s Liverpoolem, gól neinkasoval.

Je to sice jen příprava, ale vítězství nad slavným Liverpoolem vždycky potěší, zvláště když se klub může pyšnit vítězstvím v uplynulém ročníku Champions League. Sevilla dohrávala posledních čtrnáct minut o deseti, když byl vyloučen Gangnon. Lesku na jejím vítězství neubírá ani to, že oba trenéři vyměnili během přestávky či druhé půle kompletně hráče v poli.

Sevillu poslal do vedení ve 37. minutě Nolito, ale ještě před půlí srovnal stal Origi. Napínavý zápas spěl k remíze, v poslední minutě však střídající záložník Pozo překonal pětatřicetiletého náhradníka mezi tyčemi LFC Andyho Lonergana a Vaclík a spol. mohli slavit.

Fotbalista španělské Sevilly Alejandro Pozo se raduje poté, co vstřelil vítězný gól slavnému Liverpoolu.