Rubriky:

Ostatní

Skvělá zpráva! Experti pasují za fotbalové hvězdy budoucnosti i dva Čechy

30. července 2019 14:47 - Praha

Dobrá zpráva pro český fotbal! Tedy alespoň podle serveru UEFA.com. Ten se snažil oslovit experty, aby vybrali padesátku největších evropských fotbalových hvězdiček, které by mohly v této sezoně zazářit. A světe div se, i přes nepovedený vstup českých klubů do předkol evropských pohárů se v něm objevují hned dva Češi - sparťan Adam Hložek a slávista Alex Král.

 

Roman Vondrouš, ČTK

Sedmnáctiletý Adam Hložek upoutal experty tím, že si dokázal vybojovat místo v základní sestavě Letenských. Zájem o talentovaného hráče měly Manchester City a Bayern, šikovný fotbalista ale září v rudém dresu.

V sešívaném dresu úřadujících českých mistrů pro změnu zaujal experty defenzivní záložník Alex Král, který si se Slavií zahrál i čtvrtfinále Evropské ligy. Kromě skvělých výkonů je populární u fanoušků i kvůli podobě s hvězdou Chelsea Davidem Luizem.

V minulé edici ankety se z Čechů objevil útočník Martin Graiciar. Ten je hráčem italské Fiorentiny, ale momentálně je na hostování v pražské Spartě.

rjm, Sport.cz

Kdo je podle vás větším talentem?


Časová osa: Ostatní

Filtr článků - Ostatní


Fortuna liga 2019/2020

Během podzimní části letošního ročníku Fortuna ligy se od 12. 7. do 14. 12. 2019 odehraje celkem dvacet kol. Titul obhajuje Slavia, prvoligovým nováčkem jsou České Budějovice.