Rubriky:

Ostatní

Živě

Policie prohledala sídlo firmy obviněné kvůli Ronaldovi z podvodu

9. srpna 2019 12:11 - Soul

Korejská policie prohledala sídlo společnosti, která čelí obvinění z podvodu při organizaci přípravného zápasu Juventusu s výběrem korejské ligy. K nedávnému utkání v Soulu měl podle údajné dohody nastoupit i hvězdný Cristiano Ronaldo, který ale zůstal pouze na lavičce, kvůli čemuž fanoušci na firmu Fasta podali žalobu.

 

Alessandro Di Marco, ČTK/AP

Organizátor před utkáním sliboval, že podle smlouvy portugalský útočník odehraje minimálně 45 minut. Jeden z nejlepších hráčů světa ale kvůli svalovým problémům zůstal jen mezi náhradníky. Podle příznivců společnost o Ronaldově absenci věděla, přesto od natěšených fanoušků vyinkasovala na vstupném šest milionů wonů (asi 114 milionů korun).

Naštvaní Korejci žádají odškodnění za to, že neviděli Ronalda

Policie proto v rámci vyšetřování prohledala sídlo společnosti. "Zjišťovali jsme, jestli společnost zorganizovala zápas s vědomím, že Ronaldo nebude moci nastoupit," citovala agentura AFP policejní prohlášení.

ČTK

Časová osa: Ostatní

Filtr článků - Ostatní


Australian Open 2020

108. ročník grandslamového turnaje Australian Open se odehraje od 20. ledna do 2. února tradičně na dvorcích Melbourne Parku. Z loňského roku tituly obhajují Srb Novak Djokovič a Japonka Naomi Ósakaová, která ve finále porazila Petru Kvitovou.