Ondrášek poprvé skóroval v MLS a pomohl Dallasu k remíze

Montreal

Fotbalový útočník Zdeněk Ondrášek se poprvé střelecky prosadil v MLS. Třicetiletý rodák ze Strakonic, který přišel do zámořské soutěže před touto sezonou z Wisly Krakov, přispěl v sobotním zápase k remíze 3:3 v Montrealu. Dallas přitom dotahoval už třígólové manko.

Zdeněk Ondrášek po svém prvním gólu v MLS.

Ondrášek nastoupil na druhý poločas, kdy klub z Texasu prohrával 0:2. O deset minut později Montreal vstřelil třetí branku. Bývalý hráč Českých Budějovic probudil Dallas v 59. minutě pohotovou dorážkou. Hosté v poslední pětiminutovce přidali ještě dva góly a v tabulce Západní konference jsou osmí těsně za postupem do play off.

Bývalý reprezentant do 21 let Ondrášek poprvé skóroval ve svém jedenáctém zápase v Major League Soccer. Jen jednou zatím nastoupil v základní sestavě, na kontě má 261 odehraných minut.