Radost se proměnila v šok. Po slavícím hráči hodil fanoušek nůž

Bogota/Praha

Hodně drsný zážitek za sebou má David Macalister Silva, záložník kolumbijského celku Millonarios. V závěru utkání s Medellínem po něm totiž jeden z fanoušků hodil nůž.

David Macalister Silva s nožem, který po něm hodil jeden z fanoušků.

Na trefu hostujících Millonarios z 20. minuty domácí dokázali odpovědět, když se v 79. minutě trefil útočník Germán Cano, a těsně před koncem už se zdálo, že se body budou dělit. Proti byl ale hostující Zapata, který vstřelil branku v nastaveném čase, čímž rozhodl o výhře svého celku 2:1 a svůj gól se jal – jak je ostatně zvykem – oslavit.

Spolu s autorem rozhodující trefy se samozřejmě veselil i jeho spoluhráč Silva, radost 32letého hráče se ale jistě proměnila v šok ve chvíli, kdy pár centimetrů od něj přistál nůž. Udivený terč nebezpečného aktu předmět sám zvedl a odnesl hlavnímu rozhodčímu. Fotka hráče držícího nůž následně obletěla svět sociálních sítí.