Brazílie - Senegal 1:1 Neymar odehrál stý reprezentační zápas, Brazilci v něm remizovali

Brazilský fotbalista Neymar odehrál stý reprezentační zápas, ale z vítězství se sedmadvacetiletý útočník při jubileu neradoval. Brazilci v přípravném utkání v Singapuru remizovali se Senegalem 1:1.

Brazilec Neymar (vpravo) a Sadio Mané ze Senegalu.

Neymar je sedmým hráčem, který nastoupil za brazilskou reprezentaci stokrát. Rekordmanem je se 142 starty obránce Cafú. "Nedokázal jsem si představit, že se mi tohle někdy podaří," řekl Neymar před zápasem, kdy dostal památeční dres se svým jménem a číslem 100.

Slavný hráč francouzského mistra Paris St. Germain odehrál v Asii celých 90 minut, ale 62. branku v národním mužstvu nevstřelil. Nejblíže ke gólu měl v 69. minutě, kdy jeho trestný kop proletěl těsně nad břevnem.

Brazilský celek dostal v deváté minutě do vedení Roberto Firmino, v závěru první půle vyrovnal z pokutového kopu Famara Diedhiou.