Ostatní

Gólman šel kopnout penaltu. Skončilo to trapasem

18. listopadu 2019 20:39 - Nuneaton/Praha

Štěstí, že se nikomu nic nestalo. Zajímavé představení si během víkendového fotbalového utkání v Anglii připravil brankář týmu Nuneaton Borough Tony Breeden. Ten se poněkud netradičně během druhého poločasu postavil k pokutovému kopu. Na to, jak to celé dopadlo, se podívejte ve videu níže.

Video již není dostupné

sntv

Domácí klub Nuneaton Borough si ve víkendovém utkání nižší anglické ligy připsal vítězství 2:0 nad Stratfordem. Domácí fotbalisté měli zřejmě chuť experimentovat, a tak se ještě za stavu 0:0 v 60. minutě postavil k nařízenému pokutovému kopu gólman Tony Breeden.

Ten ale zjevně tíhu okamžiku neunesl a trestuhodně minul. Branku hostů vysoko překopl a aby toho nebylo málo, zmar celého nepovedeného pokusu podtrhlo světlo, které Breeden sestřelil ze střechy stadionu a které málem dopadlo na diváky v ochozech.

Domácí fotbalisté nakonec smutnit nemuseli. Hráči Nuneatonu utkání dotáhli do vítězného konce v poměru 2:0 a neúspěšného exekutora mohla hřát na srdci alespoň vychytaná nula jako cena útěchy.