Rubriky:

Ostatní

Fotbalista Trezeguet zvažuje návrat do francouzské reprezentace

3. prosince 2008 12:40 - PAŘÍŽ

Útočník David Trezeguet zvažuje návrat do francouzské reprezentace. Jednatřicetiletý fotbalista, který kvůli neshodám s trenérem Raymondem Domenechem ukončil reprezentační kariéru před pěti měsíci, by si totiž za dva roky rád zahrál na mistrovství světa v Jihoafrické republice.

"Nechtěl jsem v národním týmu skončit," citoval Trezegueta deník L'Equipe. "Myslím, že světový šampionát by pro mě byl dobrou motivací. Reprezentace mi moc chyběla a pořád mi schází," dodal spoluhráč českých fotbalistů Pavla Nedvěda a Zdeňka Grygery z Juventusu Turín.

Trezeguet skončil v reprezentaci v červnu, když ho Domenech nenominoval do týmu pro mistrovství Evropy. "Nekladu si žádné podmínky. Jestli si Domenech myslí, že Trezeguet může týmu pomoci, tak uvidíme," prohlásil útočník, který za Francii naposledy hrál v březnu při výhře 1:0 v přípravě nad Anglií.

Mistr světa i Evropy se momentálně zotavuje po operaci obou kolen, které se podrobil v září. Na trávník by se měl podle vlastních slov vrátit v únoru.

ČTK

Časová osa: Ostatní

Filtr článků - Ostatní


Fortuna liga 2020/2021

Fortuna liga startuje 22. 8. 2020 za účasti osmnácti týmů. Na podzim se odehraje patnáct kol. Prvoligovými nováčky jsou Pardubice a Brno. Kvůli koronavirovým opatřením se mění formát ligy. Hraje se bez nadstavby.