Rubriky:

Ostatní

Futsalisté vyhráli přípravu s Maďarskem

13. ledna 2009 22:09 - GYÖR

Čeští futsalisté vyhráli první ze dvou přípravných utkání proti Maďarsku, v Györu v úterý zvítězili 1:0 brankou Martina Dlouhého z 22. minuty. Odveta se bude hrát ve středu v Hodoníně. Národní mužstvo se chystá na jarní kvalifikaci mistrovství Evropy.

Trenér Tomáš Neumann vzal k přípravě do Maďarska řadu nových hráčů a také proto možná měl dlouho navrch soupeř, jenž několikrát nastřelil tyč či břevno.

Nakonec rozhodly nejzkušenější opory: v 22. minutě spolupráce bratrů Marešů po rozehraném rohu znamenala ideální střeleckou pozici pro Dlouhého, který nezaváhal.

Domácí se snažili vyrovnat a měli hodně šancí, ale co nepochytal skvělý brankář Krayzel, to skončilo na konstrukci jeho branky.

Maďarsko - Česká republika 0:1 (0:0)
Branka: 22. Dlouhý.

Sestava ČR: Krayzel, Gerčák - M. Mareš, R. Mareš, Dlouhý, J. Novotný - Kroulík, Kopecký, Janovský, Belej - P. Novotný, Sláma, Oliva, Formánek.

ČTK

Časová osa: Ostatní

Filtr článků - Ostatní


Fortuna liga 2020/2021

Fortuna liga startuje 22. 8. 2020 za účasti osmnácti týmů. Na podzim se odehraje patnáct kol. Prvoligovými nováčky jsou Pardubice a Brno. Kvůli koronavirovým opatřením se mění formát ligy. Hraje se bez nadstavby.