VIDEO: Na plácku mezi palmami v boji o šampionát zkazila radost fotbalistům louže

1. prosince 2011 20:38 - APIA/PRAHA

Kolem palmy, nedaleko vyhřáté moře, turistická idylka. A také místo, kde se už bojovalo o účast na světovém šampionátu v roce 2014. Borci z tohoto turnaje samozřejmě na fotbalové mistrovství do Brazílie neprojdou ani nedopatřením, ale v Apii, hlavním městě Samoy, se odehrávaly zajímavé bitvy. A co teprve když přišel pořádný liják a na hřišti byly louže jako malé rybníky.

 

V jednom z utkání turnaje úvodní kvalifikační fáze na sebe narazily Tonga (v červeném) a Cookovy ostrovy. A k vidění tedy byly věci.

Je libo snad ještě větší šanci...? Ani dva hráči před prázdnou bránou a míč pod kontrolou nejsou zárukou vstřelení branky. Louže pomohla brankáři.

Voda na hřišti dělala starosti oběma týmům. V kombinaci s jejich uměním to vůbec nebyla špatná zábava. Na jejím konci to gólem z nastavení bylo 2:1 pro po celý zápas aktivnější Tongu.

vap, Sport.cz

Časová osa: Ostatní

Filtr článků - Ostatní


Fortuna liga 2020/2021

Fortuna liga startuje 22. 8. 2020 za účasti osmnácti týmů. Na podzim se odehraje patnáct kol. Prvoligovými nováčky jsou Pardubice a Brno. Kvůli koronavirovým opatřením se mění formát ligy. Hraje se bez nadstavby.