Ibrahimovic si zahraje ve filmu o Asterixovi a Obelixovi

8. dubna 2021 20:21

Na novou výzvu před filmovými kamerami se může těšit švédská fotbalová hvězda Zlatan Ibrahimovic. Devětatřicetiletý útočník AC Milán byl obsazen do chystaného filmu Asterix a Obelix: Middle Kingdom, kde by měl představovat jednu z postav pojmenovanou jako Caius Antivirus. Potvrdil to nepřímo i svým sdělením na sociálních sítích.

 

Daniele Mascolo, Reuters

O svém přání objevit se na filmovém plátně hvězdný kanonýr promluvil už během březnové účasti na festivalu v San Remu, kde si například zazpíval duet s boloňským fotbalovým trenérem a kamarádem Sinišou Mihajlovičem. Stejně tak byl i součástí humorných skečí s komikem Rosariem Fiorellem a televizním moderátorem Amadeem.

Nový film o Asterixovi a Obelixovi režíruje Guillaume Canet a objeví se v něm i hvězdy jako Marion Cotillardová nebo Vincent Cassel. Rozpočet snímku by měl čítat 60 milionů eur (zhruba 1,5 miliardy korun) a na veřejnosti se plánuje představit v roce 2022.

Ibrahimovic táhne Švédy jako mentor a místo gólů pomáhá týmu

Rodák z Malmö se tak při svém hereckém debutu stane třetím slavným sportovcem, který po Michaelu Schumacherovi a Zinédineu Zidaneovi v této filmové sérii vystoupí. Během aktuální sezony zatím zaznamenal v AC Milán 17 branek a očekává se, že by v měl brzy uzavřít s italským velkoklubem i novou smlouvu. Po návratu do švédské reprezentace se také představí v létě na mistrovství Evropy.

ČTK

Časová osa: Ostatní

Filtr článků - Ostatní


Fortuna liga 2020/2021

Fortuna liga startuje 22. 8. 2020 za účasti osmnácti týmů. Na podzim se odehraje patnáct kol. Prvoligovými nováčky jsou Pardubice a Brno. Kvůli koronavirovým opatřením se mění formát ligy. Hraje se bez nadstavby.