Po sexuálním večírku na stadionu skončili v Brannu Bergen dva fotbalisté

20. srpna 2021 22:12 - Bergen

Vedení klubu nemělo slitování. Nic podobného nebude trpět. Norský fotbalový klub Brann Bergen propustil hlavního aktéra skandálního večírku, při kterém několik hráčů mělo sex se sedmi pozvanými ženami na stadionu. Jejich dovádění v šatnách a přímo na trávníku zachytily podle norských médií kamery.

 

@skbrann, Twitter

Na stadion trojnásobného norského mistra si přivedlo dvanáct hráčů ženy po společné večeři a návštěvě nočního klubu. Akci podle klubu zosnoval především záložník Kristoffer Barmen, který na to doplatil vyhazovem. Sám od sebe ukončil angažmá v Brannu dánský brankář Mikkel Andersen, někdejší reprezentant do 21 let, který do klubu přišel teprve v červnu. Zbylých deset hráčů dostalo od vedení klubu varování.

Brann je momentálně v norské lize na posledním místě tabulky, z dosavadních 15 kol vyhrát jen dvakrát.

Skandál! Hráči se oddávali sexuálním orgiím přímo na hřišti. Jednu z dívek napadli

ČTK

Časová osa: Ostatní

Filtr článků - Ostatní


Fotbal na Sport.cz

Na Sport.cz najdete pravidelné novinky a názory expertů ze světa fotbalu. Od domácí Fortuna ligy přes evropské poháry a zahraniční soutěže, jako je Premier League, La Liga, Serie A nebo Bundesliga, až po zápasy české fotbalové reprezentace, která momentálně bojuje v kvalifikaci na MS 2022 v Kataru.