Přestup roku? Česká reprezentační jednička míří do PSG!

25. srpna 2021 13:10 - Paříž/Praha

Francouzské Paris Saint Germain posiluje! Před pár dny podepsal jednoho z nejlepších fotbalistů současnosti Lionela Messiho a nyní posiluje i mezi ženami. Zalovil dokonce v českých vodách a ze Slavie stahuje talentovanou gólmanku Barboru Votíkovou. Ta se ve Francii bude rvát o post brankářské jedničky.

 

slavia.cz

Česká reprezentační jednička zveřejnila informaci o svém odchodu ze Slavie na Instagramu. „Ve Slavii jsem strávila 6 sezon a byla mi ne jen fotbalovým domovem," píše ve svém příspěvku.

Tři tituly a dost, tak by se její odchod dal také popsat. „Díky Slavie, že jsi mě dostala až sem, otevřela dveře k dalším příležitostem a výzvám," uvádí, aniž by naznačila, kam její kroky budou mířit dál.

O pár chvil později však PSG zveřejnil informace o jejím přestupu. Na zádech bude nosit stejné číslo jako argentinská hvězda Lionel Messi, jehož příchod byl potvrzen před několika dny. "Je to super úlet," glosovala příjemnou shodu Votíková.

 
 
 
Zobrazit příspěvek na Instagramu
 
 
 

Příspěvek sdílený Barbora Votíková (@bara_vot)

V týmu úřadujících francouzských šampionek a dvojnásobných finalistek Ligy mistryň by se ráda probojovala na post klubové jedničky. Vedle ní v týmů působí také také německá brankářka Charlotte Vollová.

bp, Sport.cz

Časová osa: Ostatní

Filtr článků - Ostatní


Fotbal na Sport.cz

Na Sport.cz najdete pravidelné novinky a názory expertů ze světa fotbalu. Od domácí Fortuna ligy přes evropské poháry a zahraniční soutěže, jako je Premier League, La Liga, Serie A nebo Bundesliga, až po zápasy české fotbalové reprezentace, která momentálně bojuje v kvalifikaci na MS 2022 v Kataru.