Prásk! Fotbalistu trefil během zápasu blesk, jako zázrakem vyvázl jen s popáleninami

10. prosince 2014 16:04 - Lima/Praha

Obrovské štěstí v neštěstí měl během pondělního odvetného semifinálového zápasu peruánského fotbalového poháru Joao Contreras z týmu Sport Aguila. Bezprostředně před začátkem druhého poločasu duelu s mužstvem Fuerza Minera ho zasáhl blesk, jako zázrakem ale přežil.

Ke Contrerasovi se okamžitě seběhli zdravotníci, kteří mu začali pomáhat. Nejdřív to však vypadalo, že neúspěšně, neboť klub na svém oficiálním účtu na Twitteru oznámil, že hráč hrozivý moment nepřežil. Tyto informace se však naštěstí nepotvrdily, když peruánské tiskové agentury po pár hodinách vydaly zprávu, že Contreras sice s popáleninami druhého stupně leží v nemocnici, ale ve stabilním stavu.

V pořádku jsou i pomezní rozhodčí a několik diváků, kteří utrpěli šok a lékařský personál je přímo na místě ošetřoval. Utkání bylo za stavu 1:1 okamžitě ukončeno a zatím není jasné, jestli se bude opakovat, nebo dohrávat. V úvodním zápase zvítězila Fuerza Minera 6:3.

škv, Sport.cz

Časová osa: Ostatní

Filtr článků - Ostatní


MS v hokeji 2021

85. hokejové mistrovství světa probíhá od 21. května do 6. června v Lotyšsku, kde všechny zápasy hostí hlavní město Riga. Česká hokejová reprezentace bojuje ve skupině A a snaží se vylepšit čtvrté místo z posledního šampionátu v roce 2019. Zlato obhajuje výběr Finska.