Rubriky:

Ostatní

Agresivní brankář „Kočka“ znovu na scéně. A opět podupal soupeře!

13. dubna 2015 11:05 - Corrientes

Jednačtyřicetiletému argentinskému brankáři Gastónu Sessovi se již poněkolikáté v kariéře zatemnila mysl. Zkušený gólman celku Boca Unidos v druholigovém utkání bezdůvodně podupal soupeře, byl vyloučen a disciplinární komise mu vystavila třízápasový trest. Nebyl to Sessův první velký distanc, za agresivní chování muž přezdívaný El Gato (Kočka) v minulosti několikrát pykal.

Sessa vyjma krátké epizody ve španělské La Lize působí na argentinských trávnících jako profesionál už od roku 1993. Nicméně je známý svými výbuchy - jako brankář Vélezu v roce 2002 škrtil rozhodčího, o pět let později v Poháru osvoboditelů zákrokem kung-fu sestřelil z trávníku tehdejšího hráče Bocy Juniors a dnes argentinského reprezentanta Rodriga Palacia.

Brzy dvaačtyřicetiletý brankář před třemi lety schválně nakopl míč do hlavy mladého podavače míčů, po zápase se v Mendoze popral s místními fanoušky a skončil v policejní vazbě.

Sessovu kariéru provázejí skandály i na sklonku kariéry, během níž hrál za tradiční argentinské kluby jako Vélez Sarsfield, Racing Club, River Plate, Huracán nebo Estudiantes La Plata.

jis, Sport.cz

Časová osa: Ostatní

Filtr článků - Ostatní


Australian Open 2020

108. ročník grandslamového turnaje Australian Open se odehraje od 20. ledna do 2. února tradičně na dvorcích Melbourne Parku. Z loňského roku tituly obhajují Srb Novak Djokovič a Japonka Naomi Ósakaová, která ve finále porazila Petru Kvitovou.