Rubriky:

Ostatní

Déšť fotbalisty spláchl, ale co ti nečekaní návštěvníci?

10. července 2015 12:29 - Stegersbach

Jen v krátkou epizodu se změnil středeční přípravný fotbalový zápas mezi Zenitem Petrohrad a bulharským šampiónem Ludogorec Razgrad v rámci přípravného kempu obou klubů v Rakousku. Rozhodčí kvůli prudkému dešti, jenž během chvíle proměnil hřiště v neregulérní hrací plochu, zápas za stavu 0:0 předčasně ukončil. Ještě předtím se však musel rázně vypořádat s hejnem divokých kachen, které neohlášeně okupovaly prostor u rohového praporku.

Fotbalistům obří louže bránily v herním projevu, přesto někteří alespoň vyzkoušeli vodní lázeň odvážnými skluzy ve stylu „tučňáka". Jasným vítězem ve středečním promoklém odpoledni se však stali opeřenci, kteří byli na podmáčeném zeleném pažitu evidentně ve svém živlu.

mm, Sport.cz

Časová osa: Ostatní

Filtr článků - Ostatní


MS v biatlonu 2020

51. mistrovství světa v biatlonu se koná od 12. do 23. února 2020 v italském středisku Antholz-Anterselva. V areálu Südtirol Arena se uskuteční celkem 12 závodů, v nichž se představí Michal Krčmář, Ondřej Moravec, Michal Šlesingr, Markéta Davidová, Eva Kristejn Puskarčíková, Lucie Charvátová a další čeští reprezentanti.