Rubriky:

Ostatní

Kaká se premiéry na Copě América nedočká, na tréninku se zranil

2. června 2016 08:34 - Los Angeles

Brazilský fotbalista Kaká se vysněného startu na mistrovství Jižní Ameriky opět nedočká. Bývalý nejlepší hráč světa byl sice minulý týden dodatečně povolán do národního týmu na Copu América, na středečním tréninku v Los Angeles si ale poranil stehenní sval a tři dny před začátkem turnaje z nominace znovu vypadl.

 

Kim Klement, Reuters

Podle lékařů si léčba vyžádá dva až tři týdny a čtyřiatřicetiletý světový šampion z roku 2002 tak musí na premiéru na kontinentálním mistrovství zapomenout. Trenér Carlos Dunga místo útočníka Orlanda povolal Paula Henriqueho Gansa z FC Sao Paulo.

Copa América odstartuje v USA 3. června a Brazílie se v základní skupině utká s Ekvádorem, Haiti a Peru. Výběr trenéra Dungy na loňském turnaji skončil ve čtvrtfinále. Z minulosti mají Brazilci na kontě osm kontinentálních triumfů, naposledy mistrovství vyhráli v roce 2007.

ČTK

Časová osa: Ostatní

Filtr článků - Ostatní


Fortuna liga 2020/2021

Fortuna liga startuje 22. 8. 2020 za účasti osmnácti týmů. Na podzim se odehraje patnáct kol. Prvoligovými nováčky jsou Pardubice a Brno. Kvůli koronavirovým opatřením se mění formát ligy. Hraje se bez nadstavby.