Argentinská hvězda si po pádu přes reklamní panel zlámala loket. A přijde o finále

Houston

Gólem přispěl k demolici USA 4:0, ve finále šampionátu Copa América už ale Argentině nepomůže. Fotbalový záložník Ezequiel Lavezzi si totiž při nešťastném pádu přes reklamní panel zlomil loket.

Lavezziho ošklivý pád v duelu s USA

Fotbalista klubu Hebei China Fortune otevřel skóre úterního zápasu už ve třetí minutě a hrací plochu opustil ve druhém poločase, když jeho tým vedl 3:0.

Lavezzi se snažil ještě zachytit letící míč mířící do autu, jenže zřejmě trochu ztratil orientaci, nacouval do reklamního panelu, přes který po zádech přepadl.

V bolestech se ihned držel za levou ruku. A bylo jasné, že je zle. Spoluhráči i soupeři začali okamžitě přivolávat lékaře. Zraněná hvězda nakonec opustila trávník na nosítkách.

Argentinský kouč Tata Martino prozradil, že jeho svěřenec ještě podstoupí několik vyšetření a čeká ho operace.