Ostatní

Argentinská hvězda si po pádu přes reklamní panel zlámala loket. A přijde o finále

23. června 2016 15:31 - Houston

Gólem přispěl k demolici USA 4:0, ve finále šampionátu Copa América už ale Argentině nepomůže. Fotbalový záložník Ezequiel Lavezzi si totiž při nešťastném pádu přes reklamní panel zlomil loket.

Fotbalista klubu Hebei China Fortune otevřel skóre úterního zápasu už ve třetí minutě a hrací plochu opustil ve druhém poločase, když jeho tým vedl 3:0.

Lavezzi se snažil ještě zachytit letící míč mířící do autu, jenže zřejmě trochu ztratil orientaci, nacouval do reklamního panelu, přes který po zádech přepadl.

V bolestech se ihned držel za levou ruku. A bylo jasné, že je zle. Spoluhráči i soupeři začali okamžitě přivolávat lékaře. Zraněná hvězda nakonec opustila trávník na nosítkách.

Argentinský kouč Tata Martino prozradil, že jeho svěřenec ještě podstoupí několik vyšetření a čeká ho operace.