Rubriky:

Ostatní

Messi se rozloučil jako pravý šampión. Jeho paráda však měla tvrdou konkurenci

28. června 2016 10:00 - East Rutherford

Argentinská fotbalová modla končí. Lionel Messi už neoblékne reprezentační dres a v jeho statistikách tak bude svítit bilance 113 utkání/55 nastřílených gólů. I když poslední tři velká finále prohrál a kromě zlaté olympijské medaile z roku 2008 se pořádného triumfu nedočkal, odchází jako pravý šampión. Poslední Messiho gól v reprezentačním dresu stál za to, na skončeném turnaji Copa América ale padaly i další luxusní branky. Jejich posouzení je na vás.

Messi se trefil výstavní ranou z přímého kopu v semifinále turnaje proti USA. Zápas skončil výhrou Argentiny 4:0. Jenže pokud jde o střely ze standardních situací, je tady tvrdá konkurence - rána Jhasmaniho Campose z Bolívie byla opravdu geniální.

To samé se dá říct i o drzém průniku Mexičana Jesúse Corony, který prošel středem venezuelské obrany jako nůž máslem. Zastoupení má i staronový šampión z Chile, volej Alexise Sáncheze byl nechytatelný. Parádní obratnost zase dokázal Christian Cueva z Peru. Copa América nabídla oproti evropskému šampionátu spoustu skvělých gólů, jaký je váš favorit?

jis, Sport.cz

Který hráč vstřelil nejkrásnější gól stého výročí turnaje Copa América?


Časová osa: Ostatní

Fortuna liga 2020/2021

Fortuna liga startuje 22. 8. 2020 za účasti osmnácti týmů. Na podzim se odehraje patnáct kol. Prvoligovými nováčky jsou Pardubice a Brno. Kvůli koronavirovým opatřením se mění formát ligy. Hraje se bez nadstavby.