Francouzům titul netrefil, v Mexiku řádí. Koukněte na Gignacův hattrick a gólový biliár

Mohl si v létě zajistit fotbalovou nesmrtelnost. Navždy však zůstane útočníkem, který promarnil šanci vystřelit Francii titul mistrů Evropy. Do pařížského finále zasáhl jako střídající žolík a ve druhé minutě nastavení řádného času Andre-Pierre Gignac trefil z malého vápna tyč. V prodloužení pak rozhodli Portugalci... Gignac se však otřepal rychle, důkazem je jeho hattrick v mexické lize.

Hattrick fotbalisty Andrého Pierrera Gignaca

Parádní góly padají také za mořem. Názorným příkladem je Andre-Pierre Gignac, který si o víkendu zařádil v Mexiku. Jeho Tigres vyhráli v zápase play off nad Club Universidad Nacional jednoznačně 5:0 a francouzský útočník se blýskl hattrickem.

Zejména prostřední trefa ze 75. minuty stojí za pozornost. Prudkou střelou trefil horní tyč, od níž se míč odrazil na brankovou čáru. Následoval další odraz do vzdálenější tyče a až poté balón skončil v síti. Hotová lahůdka, za niž by se nestyděl ani kulečníkový mistr.

Prohlédnout si ji můžete na přiloženém videu.