Rubriky:

Ostatní

Divoká gesta a rány pěstí. Spoluhráči ze slavného týmu se porvali na tréninku

17. února 2017 09:56 - Buenos Aires

Prásk, rána pěstí. A vzápětí druhá, třetí. Tréninkový zápas fotbalistů skončil řežbou, za kterou by se nemusel stydět ani box. Čtyři zápasy bez výhry, na to zkrátka není Boca Juniors zvyklá, i když jde jen o přípravu a pohár. Jihoameričanům nejspíš pochodují nervy. Juan Insaurralde a Jonathan Silva se rozhodli, že upustí páru.

Video již není dostupné

sntv

Když si hráči všechno vyříkají, měl by se vyčistit vzduch. Ale řešit pěstmi situaci, kdy to fotbalově nejde... Co by asi měli dělat fotbalisté Leicesteru, kterým se nevede a dokonce v mistrovských zápasech Premier League. Pokud by se řídili podobně, mohli by si rovnou na trávníku postavit ring, nebo dva a kouč Ranieri by to v bílých rukavičkách soudcoval.

Jeho kolega z Argentiny Guillermo Barros Schelotto do bitky nezasahoval. Byl nejspíš zaskočený, protože v tréninkovém utkání oranžových proti modrým se do sebe pustili spoluhráči z modrého týmu. Rvačku se nakonec sice povedlo zastavit, ale o podání ruky na znamení smíru nemohla být mezi bojovníky řeč. Oba fotbalisté odešli ze hřiště odděleně a o divoká gesta nebyla nouze.

Podle médií byl kouč pořádně naštvaný a trénink následně výrazně zkrátil. Sám ví, že atmosféra v týmu není ideální.

rjm, Sport.cz

Zrušit


Časová osa: Ostatní

Filtr článků - Ostatní