Rubriky:

Ostatní

Odolali jsme i silnějším vyzývatelům, poukazuje před finále kapitán Chrudimi

18. května 2017 17:32 - Praha

Během celé ligové sezóny ještě neokusili hořkost porážky. Nejen proto jsou před začátkem finálové série velkým favoritem. Futsalisté Chrudimi hrají o svůj celkově třináctý titul, přitom posledních deset let v řadě ho nikomu jinému nepůjčili. Jen jméno jejich soupeře je překvapivé. Jako poslední jim stojí v cestě pražská Slavia.

 

fkerapack.cz

Chrudim bude hrát finále se Slavií, což kapitán týmu Lukáš Rešetár před semifinále rozhodně nečekal. „Ano, překvapilo mě to. Ve chvíli, kdy Slavia vedla v semifinálové sérii nad Benagem 2:0 na zápasy, jsem začal věřit sešívaným. Na začátku série bych takový scénář nepředpokládal."

ERA-PACK si uvědomuje, že soupeř dosáhl historického úspěchu. Slávisté dokonce mluví o futsalovém Naganu. Chrudim ovšem věří ve vlastní síly.

„Slavia je v euforii, ale věřím, že ji zase rychle zchladíme. Už nás ve finále vyzývali ještě kvalitnější soupeři, a vždycky jsme odolali. Věřím, že i Slavii," poukazuje zkušený Rešetár. „Myslím, že proti nám těžko zopakuje to, co předvedla proti Benagu."

Největší síla protivníka může být podle Rešetára v kondici mužstva. „Benago přehrávali sešívaní fyzicky a Zruč kondičně nestíhala. Asi mají Pražané dobrou partu, protože se vždy semkli a zápasy odjezdili. Uvidíme, jak je poznamenají zápasy s námi."

V Chrudimi panuje před finále velmi dobrá nálada. „Jsme kompletní a natěšení. Do finále jsme postoupili hladce, kromě jednoho zápasu na Spartě. Nemůžu se dočkat, až finálová série vypukne," ujišťuje Rešetár před úvodním pátečním zápasem na domácí půdě.

dos, Sport.cz

Zrušit


Časová osa: Ostatní

Filtr článků - Ostatní