Crvena Zvezda v generálce na Spartu i podruhé v lize vyhrála

Fotbalisté Crvené Zvezdy Bělehrad vyhráli i druhý ligový zápas, na odvetu třetího předkola Evropské ligy na Letné proti Spartě se naladili vítězstvím 2:0 v městském derby na hřišti Radu. Z posledních čtyř soutěžních zápasů má srbský vicemistr skóre 9:0.

Zleva Bogdan Vatajelu ze Sparty a Filip Stojkovič z Crveny Zvezdy - ilustrační foto.

V duelu bělehradských týmů skórovali v prvním poločase Damien Le Tallec a v nastavení druhé půle Aleksandar Pešič, který se v lize trefil už podruhé. Hosté pod vedením trenéra Vladana Milojeviče.

Sestava:
Borjan - Stojkovič (46. Gobeljič), Le Tallec, Babič, Andjelkovič - Račič, Jovičič - Milijaš (62. Kanga), Srnič, Adžič (75. Radonjič) - Pešič.

Sparta přivítá Crvenou Zvezdu ve čtvrtek, sama v generálce doma jen remizovala v derby s Bohemians 1905 (1:1) a proti srbskému soupeři bude stahovat manko 0:2 z prvního zápasu v Bělehradu.