Rubriky:

Ostatní

Komentátora vytočil rozhodčí v Rusku. Sebral se a odešel

11. října 2017 09:45 - Praha

Pokud je něčeho moc, tak se nedá nic dělat a fotbalový průvodce není výjimkou. Nestranný, základní podmínka pro tuto profesi, ale... V nižší ruské lize neudržel nervy na uzdě komentátor, kterého připravil málem o rozum rozhodčí, když dvakrát posoudil zákroky na hřišti jinak, než viděla většina lidí v hledišti.

 

Profimedia.cz

Svojí židli opustil komentátor v utkání Torpeda Vladimir s Tekstilščikem. Vydržel přes hodinu, poté už jeho nervový systém selhal.

První sporný moment. Brankář minul míč a vracel se za utíkajícím útočníkem. Kontakt v pokutovém území a soupeř zůstal na zemi. Rozhodčí viděl situaci odlišně, nařídil přímý volný kop. „Penalta," vykřikl komentátor. „Na sto procent," dodal.

Druhý sporný moment. Centr, obránce zahrál rukou. Penalta? Z této situace nakonec vyplynul roh. Nadávky a tlak komentátora šel nahoru. „Sledujte fotbal bez komentáře. Na shledanou," hlesl už jen evidentně vytočený muž za mikrofonem. Za stavu 1:1 v 67. minutě odešel neznámo kam.

Poté už bylo ticho, jak je slyšet na twitteru od Nikoly Repina.

lik, Sport.cz

Časová osa: Ostatní

Australian Open 2020

108. ročník grandslamového turnaje Australian Open se odehraje od 20. ledna do 2. února tradičně na dvorcích Melbourne Parku. Z loňského roku tituly obhajují Srb Novak Djokovič a Japonka Naomi Ósakaová, která ve finále porazila Petru Kvitovou.