Györ - Chrudim 6:4Chrudim podlehla Györu a končí už v základní skupině Futsal Cupu

Padova

Futsalisté Chrudimi skončili už v základní fázi Futsal Cupu. Čeští šampióni v závěrečném třetím utkání v Padově podlehli Györu 4:6 a ve skupině obsadili s jediným bodem čtvrté nepostupové místo.

Györ se dostal do vedení už ve čtvrté minutě, ale kapitán Lukáš Rešetár s Maxem ještě do konce poločasu skóre otočili. Druhá část však patřila maďarskému týmu. Po dvou brankách vstřelili Fábio Aguiar a Álex a jednou se prosadil González Martinez. Chrudimi góly Rešetára a Slováčka nestačily.

Základní skupina UEFA D Futsal Cupu v Padově (Itálie):
Györ - Chrudim 6:4 (1:2)
Branky: 22. a 32. Fábio Aguiar, 27. a 37. Álex, 4. Juanra, 30. González Martinez - 11. a 23. Rešetár, 13. Max, 33. Slováček.
Sestava Chrudimi: Litviněnko (Žďánský) - Max, Doša, R. Mareš, Rešetár - Hrubý, M. Mareš, Koudelka, P. Drozd, D. Drozd, Slováček, Sorokin. Trenér: Felipe Conde.
Barcelona - Luparense 3:3 (2:3).