Rubriky:

Ostatní

Chlípná hvězda podpořila malý klub, její jméno ale muselo z dresů. Škádlila i legendu

10. listopadu 2017 10:28 - Berlín/Praha

Pornohvězda musí z dresu pryč! Německý tým SV Oberwurzbach, hrající šestou nejvyšší soutěž, řešil nečekané problémy. Na příkaz regionálních šéfů tamního fotbalu muselo vedení klubu odstranit jméno známé herečky vystupující v erotických filmech z klubových dresů, protože tímto počinem porušovalo morální zásady.

 

Herečka vystupující ve snímcích pro dospělé přitom jen chtěla podpořit fotbalový klub a dohodla se s jeho šéfy na tom, že budou mít hráči na místě pro sponzory její jméno. Německý svaz se ohání tím, že reklama na dresech nesmí být v rozporu s morálními nebo etickými zásadami nebo porušovat zákony.

„Tomu rozhodnutí se musím smát. Jiné kluby si klidně mohou na dresech propagovat třeba pivo a najednou někomu vadí moje jméno. Jak je do věci zapojený sex, tak je to najednou problém. Já na tom ale nic špatného nevidím," svěřila se herečka a milovnice fotbalu.

Blondýnka z Berlína je ve své branži považována za hvězdu. Nedávno si také na sociální síti udělala legraci z Johna Terryho, legendární obránce Chelsea, jenž nyní hraje druhou nejvyšší anglickou soutěž za Aston Villu. Když se dohodla na podpoře klubu, dala na internet koláž o tom, že má Terry zájem o angažmá v SV Oberwurzbach. Samozřejmě šlo ale jen o žert.

rjm, Sport.cz

Zrušit


Časová osa: Ostatní

Filtr článků - Ostatní