Rubriky:

Ostatní

Potrestaný Evra tahá po pláži Jeep a tvrdí, že se po úletu vrátí ještě silnější

13. listopadu 2017 21:44 - Marseille/Praha

Za úlet před zápasem Evropské ligy v Guimaraesi už to Patrice Evra schytal. UEFA ho distancovala až do konce sezóny ze všech evropských pohárových soutěží, jeho Olympique Marseille s ním následně předčasně ukončil smlouvu. Co jiného také mohl šestatřicetiletý francouzský fotbalista čekat? V Portugalsku se nejprve dostal do hádky s fanoušky Marseille nespokojenými s výsledky mužstva a poté kopl jednoho z nich do hlavy, za což spatřil červenou ještě dřív, než zápas začal?!

 

Luis Vieira, ČTK/AP

Evra, který hrával v Nice, Monaku, Juventusu Turín či třeba Manchesteru United, s nímž vyhrál před devíti lety Ligu mistrů, je tak bez angažmá, ale na ukončení kariéry rozhodne nemyslí.

„Už teď nám přišla spousta nabídek," tvrdí hráčův manažer Federico Pastorello.

„Přísahám Bohu, že se vrátím silnější, než jsem byl kdykoli předtím," vzkázal na sociálních sítích sám Evra. „Fyzicky je na tom lépe než před pěti šesti lety," potvrzoval jeho agent.

Aby francouzská hvězda dodala svým slovům potřebnou vážnost, zveřejnila na Instagramu video, na němž tahá na kraji mořské pláže v Dubaji džíp.

„Někdy můžete cítit, že je život opravdu těžký, ale i tak se musíte usmívat," napsal k němu.

„Nebuď líný. Nevím, co teď děláš ty, ale já táhnu auto, protože chci být lepší, než jsem byl předtím," svěřil se, že se do přípravy na nové angažmá pustil naplno, i když po svém.

zp, Sport.cz

Zrušit


Časová osa: Ostatní