Rubriky:

Ostatní

Škola Petra Čecha se blíží. Zájemci ještě mají šanci

15. června 2018 12:43 - Praha

Unikátní šanci mají děti mezi deseti až patnácti lety, které by lákalo zatrénovat si pod dohledem brankáře Petra Čecha. Slavný gólman tradičně pořádá Fotbalovou školu Petra Čecha, v níž se nečekaně uvolnilo několik míst rezervovaných pro zahraniční skupinu. Fotbalisté z Asie však svoji účast zrušili, možnost se tak otevírá pro další zájemce. Týden plný fotbalu startuje 1. července.

 

Vlastmil Vacek

Na webu www.skola.petr-cech.cz se tak opět spustila možnost registrace. Nejrychlejší kluci a holky zamíří do turnusu ve Sportovním centru v Nymburce, kam se škola po dvanácti letech na Strahově přestěhovala. Nymburk je tradičním místem přípravy fotbalových klubů a reprezentantů v mnoha sportovních odvětvích.

„Důvodem přesunu do Nymburka je zvýšení standardu ubytování a minimalizování nutných přesunů, díky čemuž se děti budou moci v maximální možné míře soustředit jen na samotný program, své sportovní výkony a zábavu s kamarády. V Nymburce je všechno na jednom místě, což bude pro všechny příjemnější. Zvýší to komfort školy i možnosti doprovodných programů," řekl pro Sport.cz a Právo, kteří jsou patronem školy, za organizátory Jiří Fousek.

„Druhá skupina bude po výborné zkušenosti z loňska ve Zruči u Plzně, kde nám zázemí poskytuje místní Sporthotel. Kapacita je naplněná," dodal. Do Nymburka vyrazí 80 dětí, do Zruče 50. Opět přijedou trenéři z akademie Arsenalu Londýn - Arsenal Soccer School.

Samozřejmostí zůstává také účast Petra Čecha, který navštíví obě skupiny – pro svou školu a setkání s jejími účastníky má pevně vyhrazený termín v nabitém kalendáři. „Za ty roky se z toho stal tradiční bod mého letního programu. Nabíjí mě pozitivní energií, když vidím upřímnou radost malých dětí, které se mé školy účastní. S některými už jsme se viděli na předchozích ročních, už se moc těším na ten další a věřím, že se všem bude líbit i v Nymburce," řekl Petr Čech.

kft, Sport.cz, Právo

Časová osa: Ostatní

Filtr článků - Ostatní


Fortuna liga 2020/2021

Fortuna liga startuje 22. 8. 2020 za účasti osmnácti týmů. Na podzim se odehraje patnáct kol. Prvoligovými nováčky jsou Pardubice a Brno. Kvůli koronavirovým opatřením se mění formát ligy. Hraje se bez nadstavby.