Lídr druhé ligy vyhořel v MOL Cupu, Pardubice nestačily na outsidera

Vedoucí tým druhé fotbalové ligy Pardubice nepotvrdily roli favorita v 2. kole MOL Cupu a po porážce 1:2 v Benešově z domácího poháru vypadly.

Fotbalisté Pardubic nestačili v MOL Cupu na Benešov (archivní foto)

Středočeskému týmu se zatím v sezoně nedařilo. V ČFL ve skupině A je Benešov po čtyřech kole předposlední a na výhru stále, ale v poháru se proti týmu z vyšší soutěže vytáhl.

Už ve čtvrté minutě mu zajistil vedení Michael Azilinon a v závěru prvního poločasu zvýšil na 2:0 Vojtěch Engelmann, bývalý hráč pražské Dukly, Baníku Ostrava a Bohemians. Pardubice, které v druhé lize v sedmi zápasech ani jednou neprohrály, pouze snížily v 63. minutě zásluhou Michala Hlavatého.

Jméno dalšího soupeře se fotbalisté Benešova dozvědí ve středu, kdy se losuje třetí kolo poháru.