Rubriky:

MOL Cup

Dalších pět týmů odstoupilo z domácího fotbalového poháru

11. září 2020 16:24 - Praha

Dalších pět týmů z nižších soutěží odstoupilo z domácího fotbalového poháru MOL Cupu. Kvůli povinnosti absolvovat testy na koronavirus v zápasech se soupeři z první a druhé ligy nebudou hrát v 2. kole ani Hlučín, Povltavská fotbalové akademie, Loko Vltavín a Benešov, dalšího pokračování v soutěži se vzdal i Český Brod, přestože by před utkáním s třetiligovým Chlumcem nad Cidlinou na odběry nemusel. Informovaly o tom oficiální stránky MOL Cupu.

 

Vlastimil Vacek, Právo

Už v úvodním kole kvůli povinným testům odstoupila trojice Rýmařov, Slavičín a Hranice. V 2. kole poháru se zatím vzdalo účasti hned 11 klubů - vedle Hlučína, Českého Brodu, Povltavské FA, Vltavínu a Benešova jimi jsou Březová, Aritma Praha, Motorlet Praha, Znojmo, Kroměříž a Velké Meziříčí.

Druholigové celky Prostějova a Třince podruhé postoupily bez boje. Z nejvyšší soutěže prošly po odstoupení soupeřů v 2. kole dál Příbram, Opava a Teplice.

Zaměstnanec Sparty je pozitivní, do kontaktu s hráči nepřišel

Na kontroly z poloviny přispívá Fotbalová asociace ČR, kluby je ale podstoupit nemusejí. Pokud tak učiní, musejí o tom informovat vedení soutěže nejpozději 48 hodin před zápasem. Utkání je poté kontumováno ve prospěch soupeře, kluby se však vyhnou finančnímu postihu.

Hlavní část 2. kola poháru je na programu příští středu.

ČTK

Časová osa: MOL Cup

Filtr článků - MOL Cup


Fortuna liga 2020/2021

Fortuna liga startuje 22. 8. 2020 za účasti osmnácti týmů. Na podzim se odehraje patnáct kol. Prvoligovými nováčky jsou Pardubice a Brno. Kvůli koronavirovým opatřením se mění formát ligy. Hraje se bez nadstavby.