Živě

Finále fotbalového MOL Cupu se bude hrát 18. května v Teplicích

27. dubna 2016 16:14 - Praha

Finále fotbalového poháru MOL Cupu se uskuteční ve středu 18. května v Teplicích. Na tamních Stínadlech si o trofej od 18:15 zahrají Mladá Boleslav a lepší z dvojice Jablonec - Sparta Praha.

 

Dalibor Glück, ČTK

"Teplický stadión byl vybrán na základě možného složení finálové dvojice, je v dobré dojezdové vzdálenosti pro potenciální soupeře i jejich fanoušky. A samozřejmě splňuje veškeré náležitosti týkající se infrastruktury i bezpečnosti, které finále pohárové soutěže vyžaduje," uvedl v tiskové zprávě ředitel oddělení TOP soutěží FAČR Tomáš Bárta.

Teplice budou hostit pohárové finále poprvé v historii samostatné české ligy. Stadión je s udávanou kapacitou 18.221 míst třetí největší fotbalovou arénou v České republice po pražských stáncích Edenu a Letné.

Druhé semifinále mezi Jabloncem a Spartou se odehraje dnes na severu Čech a za týden na Letné. Termíny dlouho nebyly známé kvůli nabitému programu pražského celku, který prošel až do čtvrtfinále Evropské ligy.

ČTK

Časová osa: MOL Cup

Filtr článků - MOL Cup


EURO 2021

Evropský fotbalový svátek, jež byl kvůli koronaviru o rok odložen, začíná 11. června a končí 11. července 2021. Revoluční EURO pořádá hned 11 evropských zemí a poprvé se na něm představí video asistent rozhodčího (VAR). Česká reprezentace se v rámci skupiny D utká se Skotskem, Chorvatskem a Anglií, finále turnaje hostí londýnské Wembley.