Rubriky:

MOL Cup

Tak se ukaž, Baníčku! Valmez je před pohárem na nohou

27. září 2017 12:56 - Valašské Meziříčí

Patří jim devátá příčka v MSFL, ale tabulkové postavení jde dnes úplně stranou. Fotbalisté Valašského Meziříčí od 16:00 hostí ve 3. kole MOL Cupu ostravský Baník. Jak z reportáže na přiloženém videu zjistíte, celé město je na nohou a chystá se na jedno z největších utkání posledních dob. Za Valmez hraje řada odchovanců Baníku, což dodává duelu ještě větší prestiž.

Spartu či Slavii si ani nepřáli. Pro Valašské Meziříčí je nejatraktivnějším soupeřem právě Baník! Vždyť například Oldřich Byrtus, Radim Jurča nebo Zdeněk Behan jsou jeho bývalými hráči. Utkání je navíc pikantní také pro ostravský tým. Milan Baroš a trenér Radim Kučera jsou rodáci z Valašského Meziříčí a jejich život je spjatý s nedalekou vesnicí Vigantice. A David Kučera, syn nynějšího kouče Baníku, byl jedním z hráčů, kteří vybojovali s Valašským Meziříčím postup do MSFL...

"Nečeká vás tady nic lehkého!" varují hráči Valmezu favorizované protihráče z nejvyšší soutěže. "Čeká nás uktání za odměnu, které chceme zvládnout se vší důstojností. Motivace je obrovská," těší se trenér Jaroslav Vodička, bývalý ligový hráč Liberce.

dos, Sport.cz

Australian Open 2020

108. ročník grandslamového turnaje Australian Open se odehraje od 20. ledna do 2. února tradičně na dvorcích Melbourne Parku. Z loňského roku tituly obhajují Srb Novak Djokovič a Japonka Naomi Ósakaová, která ve finále porazila Petru Kvitovou.