Rubriky:

Anglie

Živě

Papastathopulos je třetí letní posilou fotbalistů Arsenalu

2. července 2018 19:26 - Londýn

Obránce Sokratis Papastathopulos se stal třetí velkou letní posilou fotbalistů Arsenalu po příchodu nového trenéra Unaie Emeryho. Třicetiletý řecký reprezentant přestoupil z Dortmundu a s londýnským klubem podle webu podepsal blíže nespecifikovanou dlouholetou smlouvu.

 

https://www.arsenal.com

Londýnský klub by měl podle spekulací médií za Papastathopulose zaplatit okolo 19 miliónů eur (asi 487 miliónů korun). Už před ním získal šestý celek uplynulé sezóny anglické ligy dalšího obránce Stephana Lichtsteinera a do branky přivedl Bernda Lena, který se stal novým konkurentem Petra Čecha.

"Arsenal je jedním z největších týmů v Premier League. Má plno fanoušků a obrovskou historii," řekl po podpisu smlouvy Papastathopulos, který působil v Dortmundu od roku 2013. V řecké reprezentaci má na kontě 79 startů.

ČTK

Zrušit


Časová osa: Anglie

Filtr článků - Anglie


Fortuna liga - nadstavbová část

Fortuna liga mění herní formát. Po 30. kole základní části se hraje nadstavbová část, během které jsou kluby rozděleny do tří skupin - o titul, evropské poháry a záchranu. Nadstavba startuje 3. 5. a bude uzavřena 2. 6.

Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Kalendář
  • Tabulky

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..