Rubriky:

Anglie

Pokazil finále Ligy mistrů a byl pro smích. Teď bude jedničkou!

3. července 2018 08:52 - Liverpool/Praha

Na vyhazov zapomeňte, z proklínaného gólmana bude jednička. Brankář Loris Karius na konci uplynulé sezóny pohřbil hrubými chybami naděje Liverpoolu na triumf v Lize mistrů a fanoušci i experti měli jasno, jeho dny ve slavném klubu jsou sečteny. Opak je ale pravdou. Reds začali v pondělí přípravu na novou sezónu a Karius byl u toho. Totálně vysmátý, měl by být totiž brankářskou jedničkou.

O2 TV Sport

Před pár měsíci byl celému světu pro smích. Brankář LFC dobře věděl, že finále Ligy mistrů pokazil a hrubkami se podepsal pod dva góly. Se slzami v očích se za to omlouval spoluhráčům i fanouškům. Žal nemohlo utišit ani to, že se později zjistilo, že část zápasu s Realem Madrid odchytal zraněný. A média gólmana v těžké chvíli nešetřila, fanoušci také ne, zklamání bylo obrovské. Leckdo předpovídal, že je to Kariusův konec v klubu.

Jenže realita vypadá úplně jinak. Po hororovém finále uplynulé sezóny se začal tým Reds chystat na tu následující. A světě div se, Karius byl u toho. Po slzách a nějaké noční můře z děsivého zážitku ani památky, na tváři mu zářil úsměv od ucha k uchu. Už když do areálu v Melwoodu přijížděl, zachytila jej média, jak se culí, a podobné to bylo i na hřišti. Důvod je jasný. Už na začátku týdne prosákla informace, že bude týmovou jedničkou.

rjm, Sport.cz

Časová osa: Anglie

Filtr článků - Anglie


Fortuna liga 2020/2021

Fortuna liga startuje 22. 8. 2020 za účasti osmnácti týmů. Na podzim se odehraje patnáct kol. Prvoligovými nováčky jsou Pardubice a Brno. Kvůli koronavirovým opatřením se mění formát ligy. Hraje se bez nadstavby.

Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Kalendář
  • Tabulky

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..