Kloppovi hrozí trest za divokou oslavu vítězství v derby

3. prosince 2018 20:51 - Liverpool/Praha

Trenérovi fotbalistů Liverpoolu Jürgenu Kloppovi hrozí disciplinární postih za divoké oslavy nedělního vítězství 1:0 v derby proti Evertonu. Fotbalová asociace v pondělí německého kouče obvinila z nevhodného chování a dala mu do čtvrtka čas na reakci.

 

Lee Smith, Reuters

Klopp se rozběhl na hrací plochu k oslavě vítězného gólu, který vstřelil v šesté nastavené minutě Divock Origi. Horkokrevný německý kouč se zastavil až v náruči gólmana Alissona Beckera a svým chováním vzbudil u části britských expertů a fanoušků kritiku.

Bezprostředně po zápase se Klopp veřejně omluvil především trenérskému kolegovi Davidu Silvovi z Evertonu. "Nechtěl jsem být neuctivý, prostě jsem si nemohl pomoct. Neměl jsem to v plánu. Když se mi podařilo zastavit, byl jsem už u Alissona. Byl překvapený," řekl Klopp.

Německého trenéra se zastal i Silva. "Kdybychom ten gól dali my, možná bych udělal totéž. Nevidím v tom žádný nedostatek respektu," uvedl Portugalec.

ČTK

Časová osa: Anglie

Fortuna liga 2020/2021

Fortuna liga startuje 22. 8. 2020 za účasti osmnácti týmů. Na podzim se odehraje patnáct kol. Prvoligovými nováčky jsou Pardubice a Brno. Kvůli koronavirovým opatřením se mění formát ligy. Hraje se bez nadstavby.

Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Kalendář
  • Tabulky

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..