Manchester City - Burnley 5:0Vydra odehrál v poháru hodinu při debaklu Burnley s City

Londýn/Praha

Český útočník Matěj Vydra odehrál ve 4. kole Anglického poháru 62 minut v zápase na hřišti Manchesteru City, kterému fotbalisté Burnley podlehli vysoko 0:5. Úřadující anglický mistr nastoupil v téměř nejsilnější sestavě, gól a asistenci si připsal záložník De Bruyne.

Matěj Vydra po zahozené šanci proti Manchesteru City.

Třetiligový Gillingham s Tomášem Holým v brance si s dalším velšským celkem neporadil. Po vyřazení prvoligového Cardiffu v minulém kole tentokrát podlehl Swansea 1:4. Bývalého brankáře Zlína do poločasu dvakrát překonal McBurnie. Po pauze brzy snížil Rees, ale domácí stvrdili svůj postup dalšími dvěma góly.

Jiří Skalák vystřídal v 87. minutě zápasu Millwallu s Evertonem Aidena O'Briena a byl na hřišti u vítězného gólu svého týmu. Ve čtvrté minutě nastavení rozhodl o porážce favorizovaného Evertonu 2:3 obránce Wallace.

Z účastníků Premier League končí také Newcastle, který podlehl 0:2 dalšímu týmu z nejvyšší soutěže Watfordu.

Opakovaný zápas budou hrát Brighton po bezbrankové remíze s West Bromwichem a Wolverhampton, který v třetí minutě nastaveného času dokázal vyrovnat na 2:2 v zápase s třetiligovým Shrewsbury.