Totálně zpackaná penalta. Nešťastný fotbalista ani nedokopl do brány. Šokovaný komentátor nechápal

15. března 2019 10:01 - West Bromwich/Praha

To se jen tak nevidí. Kosovský fotbalista má z ostudy kabát. V utkání druhé nejvyšší anglické soutěže si záložník Swansea Bersant Celina za stavu 0:1 pro West Bromwich vzal na starost penaltu. Během exekuce ale totálně selhal. Stadion Hawthorns byl ve středu svědkem nejen jeho bizarního pokutového kopu, ale také jednoznačné výhry domácích v poměru 3:0.

 

Profimedia.cz

Moment, na který by nejraději rychle zapomněl, bude teď pár dní ve své mysli nosit kosovský fotbalista Bersant Celina. Celek Swansea prohrával 0:1 gólem Chrise Brunta z 19. minuty. Ještě před koncem prvního poločasu ale hosté po pádu Mika van der Hoorna v pokutovém území dostali možnost na vyrovnání.

K puntíku napochodoval Celina a jal se duel zdramatizovat. Jenže místo vyrovnání přišel zaručeně jeden z nejtrapnějších momentů dosavadní kariéry dvaadvacetiletého fotbalisty.

„Ach můj bože, nemůžu uvěřit svým očím," slovně vyprovodil jeho pokus komentátor stanice Sky Sports. Po rozběhu jako by si totiž Kosovec zakopl o vlastní nohu a místo dělovky do sítě přišel šourák kamsi do strany. Co se mu v té době honilo hlavou, nechtěl by snad ani nikdo vědět.

Hosté se nedokázali prosadit ani po změně stran, a domácí proto dokráčeli pro pohodlné vítězství 3:0 góly z 54. a 85. minuty. „Byla to přesně ta situace, kterou nikomu nepřejete zažít. Příšerný moment, ale bude se muset přes to přenést a vyrovnat se s tím," vrátil se k pokusu svého svěřence kouč Graham Potter.

„Je jednoduché se mu vysmívat a jsem si jistý, že nějaké to utahování přijde. Na druhou stranu vzal to na sebe a šel kopat, nyní se z toho poučí a bude to pro něj nějaká zkušenost," zastal se ho jeho trenér.

pb, Sport.cz

Časová osa: Anglie

Filtr článků - Anglie


EURO 2021

Evropský fotbalový svátek, jež byl kvůli koronaviru o rok odložen, začíná 11. června a končí 11. července 2021. Revoluční EURO pořádá hned 11 evropských zemí a poprvé se na něm představí video asistent rozhodčího (VAR). Česká reprezentace se v rámci skupiny D utká se Skotskem, Chorvatskem a Anglií, finále turnaje hostí londýnské Wembley.

Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Kalendář
  • Tabulky

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..